Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
آبشار انجل Angel Falls-بلندترین آبشار در جهان -ونزوئلا

آبشار انجل Angel Falls-بلندترین آبشار در جهان -ونزوئلا

این آبشار در میان جنگل های انبوه ونزوئلا قرار دارد، تا دهه 1930 که دولت ونزوئلا به جستجو با هواپیما نپرداخته بود ناشناخته باقی مانده بود.

آبشار آنجل (به اسپانیایی: Salto Ángel) طولانی ترین آبشار دنیا به ارتفاع 979 متر است و 150 متر پهنا دارد.آبی که از بالای آن به پایین می ریزد به ندرت با صخره ای که روی آن جریان دارد تماس پیدا می کند. حدود 20 برابر بلندتر از آبشار نیاگارا است.

 که در میان جنگل های دورافتاده پارک ملی کانایما و بر روی رودخانه Churún River ، واقع در ارتفاعات گیانا Guiana Highlands در ایالت بولیوار در جنوب شرقی کشور ونزوئلا قرار گرفته است.

 

این منطقه تا 1935 برای ونزوئلایی ها نیز ناشناخته بود. دلیل آن هم مسدود بودن دسترسی زمینی توسط یک شیب تند است. ونزوئلایی ها قادر به بررسی منطقه با هواپیما بودند، و آن را کشف کردند. از آنجا که تراکم جنگل اطراف آبشار بالاست هنوز بهترین راه مشاهده از آسمان می باشد.

بازدید از آبشار فرشته بسیار سخت است، گردشگران می توانند با تورهایی که تنها برای این مکان برنامه ریزی شده است، به آنجا بروند.

 

نظرات

ارسال نظر

همکاری با سفرگو

تالار گفتگوی سفرگو باگر مایل هستید خاطرات و تجربیات خود از سفر را با خوانندگان به ارای انتشار عکس و خاطرات سفر خوانندگان آماده شد. عکس ونوشته های معرفی شهرتان را با نام خودتان در این تالار منتشر کنید.

درنگ نکنید. همین امروز دست به کار شوید. برای معرفی شهر خودتان یا هر نقطه دیدنی می توانید در سایت عضو شوید و در تالار گفتگو منتشر کنید.

بهتر است مطالب توسط خودتان نوشته و عکس ها هم توسط خودتان تهیه شده باشد.

تالار گفتگوی سفر گو - کلیک کنید 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 29
  • بازدید دیروز: 1257
  • بازدید کل: 3430947

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی