Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
ساحل سبز (الماس هاوایی ) - Papakōlea-  هاوایی

ساحل سبز (الماس هاوایی ) - Papakōlea- هاوایی

شن های سبز در این ساحل توسط الیوین معدنی از گدازه های سرد شده در آب دریا شکل گرفته و به این رنگ درآمده است.الیوین به صورت محلی به عنوان "الماس هاوایی" شناخته شده است.

ساحل پاپاکولا( Papakōlea )در خلیج ماهانا (  Pu'u Mahana) و در نقطه جنوبی هاوایی واقع شده است و 49 هزار سال پیش بوجود آمده است.ماسه ساحل به رنگ سبز است .

یک  کوه آتشفشان در آخرین فوران خود خاکسترهایش ،به اقیانوس ریخته شده است و بعد این مواد به سوی ساحل برده شده اند و براساس فعل و انفعالات شیمیایی تبدیل به مواد آلی شده اند که یک ماده معدنی سیلیکات حاوی آهن و منیزیم است .از آن بعنوان گوهر ناشناخته زبرجد یاد می کنند.این ماده بنام الیوین معروف است که جزء مواد معدنی مشترک گدازه هاوایی است  و یکی از اولین کریستالها که  به شکل ماگما سرداست. 

 کریستال الیوین که از  فرسایش  دریا بوجود آمده است  و متراکم تر و سخت تر از قطعات خاکستراست .  

ارسال نظر

همکاری با سفرگو

تالار گفتگوی سفرگو باگر مایل هستید خاطرات و تجربیات خود از سفر را با خوانندگان به ارای انتشار عکس و خاطرات سفر خوانندگان آماده شد. عکس ونوشته های معرفی شهرتان را با نام خودتان در این تالار منتشر کنید.

درنگ نکنید. همین امروز دست به کار شوید. برای معرفی شهر خودتان یا هر نقطه دیدنی می توانید در سایت عضو شوید و در تالار گفتگو منتشر کنید.

بهتر است مطالب توسط خودتان نوشته و عکس ها هم توسط خودتان تهیه شده باشد.

تالار گفتگوی سفر گو - کلیک کنید 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 175
  • بازدید دیروز: 768
  • بازدید کل: 3208230

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی