Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
ساحل Shell یا ساحل پوسته-استرالیا

ساحل Shell یا ساحل پوسته-استرالیا

موجودات زنده هم مانند کف پای انسان‌ها، از این ساحل، فراری‌اند.زیرا این ساحل زبر و خشن است اما با این حال، خالی از لطف نیست که این ساحل را ببینید.......

ساحلی را پیش روی خود  تصور کنید که کاملا از پوسته‌های صدفی پوشیده شده باشد.به نظر می‌رسد که همچین ساحلی عجیب و دور از ذهن است اما ساحلی با چنین مشخصاتی در استرالیا وجود داردوپوشیده  از صدف‌های سپید است.

 

ولی این موضوع باعث آن میشود که کمی به فکر فرو رفته که چرا اینگونه است.

آب این ساحل بسیار شور است و این باعث شده این صدف ها که بدون کنترل تکثیر میشن توسط شکارچیان طبیعی خودشون بسیار شکار میشن . و فراوانی این نرم تنان باعث شده سواحل با صدف آنها پر شود .

 

 

نظرات

ارسال نظر

همکاری با سفرگو

تالار گفتگوی سفرگو باگر مایل هستید خاطرات و تجربیات خود از سفر را با خوانندگان به ارای انتشار عکس و خاطرات سفر خوانندگان آماده شد. عکس ونوشته های معرفی شهرتان را با نام خودتان در این تالار منتشر کنید.

درنگ نکنید. همین امروز دست به کار شوید. برای معرفی شهر خودتان یا هر نقطه دیدنی می توانید در سایت عضو شوید و در تالار گفتگو منتشر کنید.

بهتر است مطالب توسط خودتان نوشته و عکس ها هم توسط خودتان تهیه شده باشد.

تالار گفتگوی سفر گو - کلیک کنید 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 60
  • بازدید دیروز: 1257
  • بازدید کل: 3430978

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی