Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دهکده رویایی یانگ شو چین

دهکده رویایی یانگ شو چین

روستای یانگ شو یک دهکده کوچک توریستی مشهور در نزدیکی شهر گیلین گوانشی در چین می باشد که تفاوت مشهودی نسبت به شهرک های چینی دیگر دارد.این روستا توسط کوهستان آهکی احاطه شده است.

دلیل معروفیت این دهکده توریستی و جذاب رودخانه های پیچ در پیچ ، غارها، معابد و نمای زیبای شهر همچنین تعداد زیادی رستوران و کافه که در اطراف این مکان قرار دارند، می باشد.  این دهکده هم یک مقصد گردشگری معروف برای چینی ها به شمار می رود هم توریست های کشورهای دیگر نیز به بازدید از این منطقه علاقه نشان می دهند.

این دهکده آرام طبق استاندارد های چینی بسیار تمیز بحساب می آید و نه آلودگی صوتی دارد نه آلودگی هوا . معمولا هیچگاه با پدیده هایی نظیر ترافیک شهری مواجه نمی شود. تعداد زیادی فروشگاه و رستوران و هتل ها و هاستل در این منطقه وجود دارد.

علاوه بر سکوت وآرامشی که در این منطقه حکمفرماست ،دوچرخه سواری و گشت دور دهکده با دوچرخه برای کسانی که به دنبال تمدد اعصاب و آرامش هستند مهیاست .
 
 
 
 
 

ارسال نظر

همکاری با سفرگو

تالار گفتگوی سفرگو باگر مایل هستید خاطرات و تجربیات خود از سفر را با خوانندگان به ارای انتشار عکس و خاطرات سفر خوانندگان آماده شد. عکس ونوشته های معرفی شهرتان را با نام خودتان در این تالار منتشر کنید.

درنگ نکنید. همین امروز دست به کار شوید. برای معرفی شهر خودتان یا هر نقطه دیدنی می توانید در سایت عضو شوید و در تالار گفتگو منتشر کنید.

بهتر است مطالب توسط خودتان نوشته و عکس ها هم توسط خودتان تهیه شده باشد.

تالار گفتگوی سفر گو - کلیک کنید 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 63
  • بازدید دیروز: 1257
  • بازدید کل: 3430981

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی