Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
باغ ریکوگین (Rikugien)  توکیو -ژاپن

باغ ریکوگین (Rikugien) توکیو -ژاپن

این باغ یکی از ۲ باغ بزرگ در "توکیو” است که نشان‌دهنده‌ی دوران "اِدو” - Edo - است.دوره ادو بخشی از تاریخ دوران پیشامدرن ژاپن است که ازسال 1603 تا 1868 میلادی را در بر می گیرد. این دوره همچنین با نام دوره توکوگاوا نیز شناخته می شود.

اینجا یک پارک است و دریاچه و کوهی که در آن هستند قبلاً اینجا نبوده و برای ساخت آن ها ۷ سال زمان سپری شده است. فضای باز و آرام آن باعث می‌شود بتوانید واقعاً ژاپن را تجربه کنید. در فصل رنگارنگ پاییز "افرا”ها و "آزالیا”های موجود در آن به رنگ قرمز در‌می‌آیند و مناظر تماشایی‌ به وجود می‌آورند.

همینطور این مکان جایی است که می‌توانید شکوفه‌های گیلاس را در بهار مشاهده کنید. بنابراین اینجا را به ‌خاطر بسپارید.

ارسال نظر

همکاری با سفرگو

تالار گفتگوی سفرگو باگر مایل هستید خاطرات و تجربیات خود از سفر را با خوانندگان به ارای انتشار عکس و خاطرات سفر خوانندگان آماده شد. عکس ونوشته های معرفی شهرتان را با نام خودتان در این تالار منتشر کنید.

درنگ نکنید. همین امروز دست به کار شوید. برای معرفی شهر خودتان یا هر نقطه دیدنی می توانید در سایت عضو شوید و در تالار گفتگو منتشر کنید.

بهتر است مطالب توسط خودتان نوشته و عکس ها هم توسط خودتان تهیه شده باشد.

تالار گفتگوی سفر گو - کلیک کنید 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 297
  • بازدید دیروز: 591
  • بازدید کل: 3178917