Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جزیره رنگی هرمز (2) - هرمزگان

جزیره رنگی هرمز (2) - هرمزگان

بعد از قلعه پرتغالیها حالا نوبت به غارها میرسه...البته من خیلی غار دوست دارم برای همین از غارها بیشتر عکس انداختم.همه می دونیم که سنگهای نمک انرژی های منفی رو از انسان دور می کنه .وقتی وارد این غار می شی بوی شوری رو حس می کنی البته از بیرون هم این غار بسیارزیباست.دهانه این غار کمی تنگ و کوتاه است و باید حالت نشسته شبیه سرسره وارد آن شوی .ولی وقتی وارد میشوی سقف آن بلنداست وراحت می ایستی البته محوطه داخلی ای غار کوچک است .....وای سنگهای بسیار زیبای نمکی به دیوارها می بینی.من از این غار خیلی عکس دارم ولی چندتا می گذارم که خارج از حوصله شما نباشد.

 

واین هم قطعه سنگی کنده شده از این غار نمک

اینم نمایی از داخل غار

 

در ضمن از آقا اسماعیل که اهل این جزیره وتاکسی دار هستند ممنونیم که مارو همه جا بردند و خودشان هم مارو همراهی کردند.

 

ارسال نظر

همکاری با سفرگو

تالار گفتگوی سفرگو باگر مایل هستید خاطرات و تجربیات خود از سفر را با خوانندگان به ارای انتشار عکس و خاطرات سفر خوانندگان آماده شد. عکس ونوشته های معرفی شهرتان را با نام خودتان در این تالار منتشر کنید.

درنگ نکنید. همین امروز دست به کار شوید. برای معرفی شهر خودتان یا هر نقطه دیدنی می توانید در سایت عضو شوید و در تالار گفتگو منتشر کنید.

بهتر است مطالب توسط خودتان نوشته و عکس ها هم توسط خودتان تهیه شده باشد.

تالار گفتگوی سفر گو - کلیک کنید 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 62
  • بازدید دیروز: 1257
  • بازدید کل: 3430980

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی