Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دریاچه الیمالات- چمستان

دریاچه الیمالات- چمستان

 این دریاچه در 8 کیلومتری نور در مسیر جاده نور به چمستان قرار دارد و فاصله آن از جاده اصلی نور به چمستان حدود 3 کیلومتر است. این دریاچه که در دل جنگل واقع شده است به عنوان گردشگاه مورد استفاده قرار می گیرد,


 

دریاچه ای که وقتی برای اولین بار بعد از طی کردن و دور زدن در جاده ای پر درخت به آن می رسید و وارد محوطه اش می شوید شکوه طبیعت آن شما را می گیرد و باورتان نمی شود که با همچین منظره ای روبرو هستید.

می توانید روی سنگ های کنار رودخانه لم بدهید و ساعت ها به جنگلی که دریاچه را بغل کرده است نگاه کنید و از انعکاس آن همه درخت در آب، آن را سبز ببینید و بعد از آن وقتی به خود می آیید که زمان خیلی زیادی گذشته و به غروب آفتاب نزدیک می شوید و این توقف زمان برایتان از آن لحظه هایی است که بسیار کم در زندگی پیش می آید.

قایق ها برای رفتن به دریاچه منتظر شما هستند؛ قایق های پدالی و موتوری ای که برای مسافران پهلو گرفته اند و با هر بادی که می وزد کمی در جایشان تکان تکان می خورند و موج کوچکی را در اطرافشان ایجاد می کنند.

این دریاچه در فصل پاییز باید بسیار زیبا باشد چون آن جنگل انبوه وقتی رنگارنگ می شود که پاییز از راه برسد.

 

..

 

ارسال نظر

همکاری با سفرگو

تالار گفتگوی سفرگو باگر مایل هستید خاطرات و تجربیات خود از سفر را با خوانندگان به ارای انتشار عکس و خاطرات سفر خوانندگان آماده شد. عکس ونوشته های معرفی شهرتان را با نام خودتان در این تالار منتشر کنید.

درنگ نکنید. همین امروز دست به کار شوید. برای معرفی شهر خودتان یا هر نقطه دیدنی می توانید در سایت عضو شوید و در تالار گفتگو منتشر کنید.

بهتر است مطالب توسط خودتان نوشته و عکس ها هم توسط خودتان تهیه شده باشد.

تالار گفتگوی سفر گو - کلیک کنید 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 1128
  • بازدید دیروز: 1495
  • بازدید کل: 3069994