Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پل طنابی کریک بر روی اقیانوس اطلس، ایرلند شمالی

پل طنابی کریک بر روی اقیانوس اطلس، ایرلند شمالی

پل طنابی کریک پل معروفی هست در نزدیکی دهکده کوچکی بنام بالین توی و در شهر آنتریم ایرلند شمالی.

معنی اسم این پل، سنگ ریخته گری است دهانه این پل20 متر و  طول آن 30 متر است و از جاذبه های توریستی ایرلند شمالی محسوب می شود.
در سال 2009 247.000 از این پل بازدید کرده اند. 350 سال پیش ماهیگیران ماهی سولمون را در این جزیره صید می کردند و این پل شکل های گوناگونی در طول سالها داشته است و در سال 2008 پل سازی به نام هین از سیم و طناب و چوب صنوبر آن را نوسازی کرده است.

ایرلند شمالی کشوری است در شمال جزیره ایرلند و در غرب جزیره بریتانیا. پایتخت آن شهر بلفاست است. ایرلند شمالی همراه با انگلستان و اسکاتلند و ولز کشور پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی را تشکیل می‌دهد.

ارسال نظر

همکاری با سفرگو

تالار گفتگوی سفرگو باگر مایل هستید خاطرات و تجربیات خود از سفر را با خوانندگان به ارای انتشار عکس و خاطرات سفر خوانندگان آماده شد. عکس ونوشته های معرفی شهرتان را با نام خودتان در این تالار منتشر کنید.

درنگ نکنید. همین امروز دست به کار شوید. برای معرفی شهر خودتان یا هر نقطه دیدنی می توانید در سایت عضو شوید و در تالار گفتگو منتشر کنید.

بهتر است مطالب توسط خودتان نوشته و عکس ها هم توسط خودتان تهیه شده باشد.

تالار گفتگوی سفر گو - کلیک کنید 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 1240
  • بازدید دیروز: 1495
  • بازدید کل: 3070106