Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
هراپولیس Hierapolis & Pamukkal- آنتالیا - ترکیه

هراپولیس Hierapolis & Pamukkal- آنتالیا - ترکیه

استخر های زیبا ، کوچک و غیر عادی Pamukkale که قدمت دو هزار ساله دارد و هنوز هم یکی از شگفتگی های جهان به شمار می رود.

هراپولیس شهری قدیمی؛که روی چشمه های آب گرم بنا شده است .از 1984 یک موزه در این مکان ساخته اند؛ پر از مجسمه ی خدایان رومی و مصنوعات کوچکی که با حفاری کشف شده است .پاموکل ؛ مجموعه ی صخره هایی ست که از رسوب آب گرم به وجودآمده است واز جنس سنگ آهک است.صخره هایی که درست مثل یک کوه پوشیده از برفند.قدمت دو هزار ساله دارد و هنوز هم یکی از شگفتگی های جهان به شمار می رود.

بعضی از این چشمه ها بعلت استفاده نا صحیح بسته شده انداما بعضی هنور باز و قابل استفاده اند....البته یادتان باشد که بدون کفش از این چشمه ها باید استفاده کنید.

 

...

ارسال نظر

همکاری با سفرگو

تالار گفتگوی سفرگو باگر مایل هستید خاطرات و تجربیات خود از سفر را با خوانندگان به ارای انتشار عکس و خاطرات سفر خوانندگان آماده شد. عکس ونوشته های معرفی شهرتان را با نام خودتان در این تالار منتشر کنید.

درنگ نکنید. همین امروز دست به کار شوید. برای معرفی شهر خودتان یا هر نقطه دیدنی می توانید در سایت عضو شوید و در تالار گفتگو منتشر کنید.

بهتر است مطالب توسط خودتان نوشته و عکس ها هم توسط خودتان تهیه شده باشد.

تالار گفتگوی سفر گو - کلیک کنید 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 1567
  • بازدید دیروز: 1835
  • بازدید کل: 3245432

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی