Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جنگل مرموز با درختان کج (krzywy Las ) - لهستان

جنگل مرموز با درختان کج (krzywy Las ) - لهستان

جنگلی کوچک در غرب پومِرمانی در لهستان وجود دارد که ۴۰۰ درخت در آن روییده است ولی آنچه که این جنگل را معروف کرده حالت عجیب درختان آن است. هر ۴۰۰ درخت در این جنگل در ناحیه‌ی پایین خمیدگی نسبتاً زیادی دارند.

این درختان در سال ۱۹۳۰ که این منطقه متعلق به آلمان بود کاشته شدند ولی همه آنها قبل از اینکه مستقیم به طرف بالا رشد کنند یک خم ۹۰ درجه پیدا کردند. هنوز علت قطعی این مسئله روشن نیست ولی برخی عقیده دارند که این پدیده عمداً و به دست بشر اتفاق افتاده تا بتوان برای ساخت مبلمان و دیگر وسایل چوبی از آن استفاده کرد برخی دیگر نیز بر این باورند که برف‌های سنگین در طی سالهای رشد این درختان باعث این پدیده‌ی عجیب شده است.

جنگل کج ۸۰ سال داره ، و به نظر میرسه که اتفاقی که باعث شده به شکل امروزی باشن وقتی رخ داده که درخت ها حدودا ۷ سال داشتن.

 

 

....

ارسال نظر

همکاری با سفرگو

تالار گفتگوی سفرگو باگر مایل هستید خاطرات و تجربیات خود از سفر را با خوانندگان به ارای انتشار عکس و خاطرات سفر خوانندگان آماده شد. عکس ونوشته های معرفی شهرتان را با نام خودتان در این تالار منتشر کنید.

درنگ نکنید. همین امروز دست به کار شوید. برای معرفی شهر خودتان یا هر نقطه دیدنی می توانید در سایت عضو شوید و در تالار گفتگو منتشر کنید.

بهتر است مطالب توسط خودتان نوشته و عکس ها هم توسط خودتان تهیه شده باشد.

تالار گفتگوی سفر گو - کلیک کنید 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 1943
  • بازدید دیروز: 2712
  • بازدید کل: 3250141

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی