Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
10 تصویر جالب و دیدنی از 10 نقطه مشهور جهان

10 تصویر جالب و دیدنی از 10 نقطه مشهور جهان

عکس های از ارتفاع زیاد غالبا عکس های جالبی از آب در میان. رفتن به اون بالاها کار هر کسی نیست برای همین نقطه دیدی خاص از یک محل به دست میاد.

اینجا تصاویری را از اینترنت انتخاب کردم که ببینید و لذت ببرید. من یکی که به فوبیای ترس از ارتفاع مجهز هستم! و تصوراینکه خودم برم و از این نقاط عکس بگیرم تقریبا محاله. پس زحمات عکاسان دیگر را ارج می نهیم و لذت می بریم:

1 - اهرام مصر ازبالای اهرام

عکاس هم اقای رایکالف روسی هست

2 - پاریس از بالای برج ایفل

منبع برای دیدن عکس های بیشتر از پاریس

3 - غروب از بالای ساختمان امپایر استیت، ایالات متحده آمریکا

عکاسش هم اینجاست در فلیکر

4 - دبی از بالای برج خلیفه، دبی

تنهای عکسی که برهوت دیده میشه! کسی از این زاویه نگاه نکنه به نفشون هست. این هم منبع عکس

5 - لندن از بالای برج شارد لندن

برج شارد لندن (به انگلیسی: The Shard) برجی هرمی شکل در لندن است. این برج ۹۵ طبقه دارد. این برج با ارتفاع ۳۱۰ متر بلندترین برج اتحادیه اروپا و چهل و ششمین ساختمان بلند دنیا است.
این سازه عظیم شیشه‌ای ۹۵ طبقه است. ساخت پروژه برج شارد ۴۵۰ میلیون پوند هزینه داشته است. در داخل این آسمانخراش رستورانها، ادارات و آپارتمانهای لوکسی ساخته شده و بین طبقات ۶۸ تا ۷۲ رصدکده‌ای با چشم انداز ۳۶۰ درجه از لندن قرار می گیرد.
ساخت این برج از ماه مارس سال ۲۰۰۹ شروع و در ماه مه ۲۰۱۲ پیش از برگزاری بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۲ لندن به پایان رسید. عکاس

 بقیه عکس ها در صفحه دو - کلیک کنید

نظرات

ارسال نظر

همکاری با سفرگو

تالار گفتگوی سفرگو باگر مایل هستید خاطرات و تجربیات خود از سفر را با خوانندگان به ارای انتشار عکس و خاطرات سفر خوانندگان آماده شد. عکس ونوشته های معرفی شهرتان را با نام خودتان در این تالار منتشر کنید.

درنگ نکنید. همین امروز دست به کار شوید. برای معرفی شهر خودتان یا هر نقطه دیدنی می توانید در سایت عضو شوید و در تالار گفتگو منتشر کنید.

بهتر است مطالب توسط خودتان نوشته و عکس ها هم توسط خودتان تهیه شده باشد.

تالار گفتگوی سفر گو - کلیک کنید 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 82
  • بازدید دیروز: 1291
  • بازدید کل: 3396778

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی