Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
10 مکان با انگیزه برای مسافرت

10 مکان با انگیزه برای مسافرت

اکثر افراد همیشه دوست دارند سفرهایی را تجربه کنندکه مکانی جالب برای گردشگر باشد.

معبد طلایی-هند

این معبددرشهرستانی بنام امریتساردر مرز هند و پاکستان قرار دارد و مقدسترین معبد سیک ها می باشد.زائران این معبد در استخر آن ودر جهت عقربه های ساعت استحمام می کنند.

کوه کایلاش - تبت

قدرتمندترین رودخانه های آسیا ،گنگ و سند از این کوه سرچشمه می گیرند.اوج و بلندی تبت از کایلاش است و ادیان مختلف برای آن احترام بسیاری قایل هستند.زائران بودا و هندو و ....52 کیلومتر از این کوه را سرسختانه پیاده روی می کنندتا به محل عبادت برسند ودرآنجا سجده نمایند.

روستای Medugorje -بوسنی و هرز گوین

در 28 ژوئن سال 1981 شش جوان روستایی این منطقه ادعا کردند ظهور مریم(باکره) مقدس از این مکان بوده است.این منطقه به عنوان مکان زیارتی می باشد.

کوه آتوس - یونان

این کوه به عنوان کوه مقدس جامعه ارتدوکس می باشد .تنها مردان بالای 18 سال می توانند به آنجا بروندو افراد غیر ارتدوکس باید از 6 ماه قبل اجازه ورود بگیرند

Shashemmene -اتیوپی

مردم اتیوپی بر این باورند که امپراتور اتیوپی از سلاسیم مسیحی آفریقایی است. این منطقه در 240 کیلومتری آدیس آبابا قرار دارد.

مشهد -ایران

نام این شهر برگرفته از محل شهادت است و امام هشتم شیعیان در این شهر به شهادت رسیدند.سالانه بیش از 15 میلیون شیعه به این مکان مقدس سفر می کنند واز حرم امام رضا زیارت می کنند.

کامینو سانتیاگو - اسپانیا

مقبره سنت جیمز در شهرستان اسپانیایی سانتیاگو قرار دارد واز زیارتگاه های مهم مسیحیان می باشد.واین مکان جز میراٍث جهانی یونسکو می باشد.

رود گنگ - هند

رود گنگ از قله های هیمالیا سرچشمه می گیرد و به خلیج بنگال میریزد.برای هندوها  گنگ قدس الاقداس است.زائران زیادی برای استحمام در این رودمی آیند.

88 معبد مداری - ژاپن

88 معبد مداری شکل در جزیره شیکوکو قرار دارد.بودایان اعتقاد دارند که اگر می خواهید از شر نفسهای شیطانی خود راحت شوید به این معبد بروید.

قله آدم - سریلانکا

در ارتفاعات سریلانکا یک کوه است که برای تمام مذاهب مقدس است.وبرروی آن ردپای آدم است.آن ردپاها را به رد پای بودا ،شیوا و سنت توماس نسبت می دهند.

 

 

 

 

ارسال نظر

همکاری با سفرگو

تالار گفتگوی سفرگو باگر مایل هستید خاطرات و تجربیات خود از سفر را با خوانندگان به ارای انتشار عکس و خاطرات سفر خوانندگان آماده شد. عکس ونوشته های معرفی شهرتان را با نام خودتان در این تالار منتشر کنید.

درنگ نکنید. همین امروز دست به کار شوید. برای معرفی شهر خودتان یا هر نقطه دیدنی می توانید در سایت عضو شوید و در تالار گفتگو منتشر کنید.

بهتر است مطالب توسط خودتان نوشته و عکس ها هم توسط خودتان تهیه شده باشد.

تالار گفتگوی سفر گو - کلیک کنید 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 1286
  • بازدید دیروز: 1189
  • بازدید کل: 3396691

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی